.

 .:: Kurumsal Kimlik ::.

.

AYVAZ HİDROLİK; Vinç İmalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; 2000 yılında Metin AYVAZ tarafından kurulmuş ve günümüze kadar gelmiştir.

Kuruluşumuzdan bu yana başarı grafiğimizi hızla yükseltirken, hizmet ve kalitemizi yüksek standartlara yaklaştırma gayreti içinde olduk. Etik anlayışımız ve çalışma prensiplerimizden ödün vermeyerek yıllardır vinç imalat sektöründe hizmet vermekteyiz.

11 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

İmalatımız;

Kamyon üstü vinç, Katlanır bomlu vinç, Teleskobik Vinç ve Kayar Kasalardan oluşmaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

 
 
Ayvaz Hidrolik
Vinç İmalat Sanayi